Buty Dla Cukrzyków

Witamy w sklepie RotulaMed – w miejscu, w którym zadbamy o Twoje stopy. Nasza historia rozpoczęła się od praktyki i pasji do zdrowia stóp. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych ekspertów od stóp, fizjoterapeutów oraz ortopodologów, którzy wspólnie tworzą nasz sklep internetowy.

Nasze początki były związane z pracą w renomowanym gabinecie Ortomedicum, gdzie pomagaliśmy pacjentom poprzez tworzenie spersonalizowanych wkładek ortopedycznych oraz doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego medycznego obuwia. Aktualnie postanowiliśmy przenieść wiedzę na platformę internetową, aby dotrzeć do więcej osób poszukujących zdrowych rozwiązań dla swoich stóp.

Za nami ponad 1700 wykonanych wkładek ortopedycznych, które poprawiły jakość życia dzieci, dorosłych, seniorów i sportowców. Nasi fizjoterapeuci i podologowie dokładnie przebadali i udzielili porad ponad 4 100 pacjentom w kwestiach związanych z układem ruchu, m.in. stóp, kolan i kręgosłupa. Oferujemy buty zdrowotne oraz dostarczamy wiedzę naszym klientom na temat dbania o stopy. Nasza przygoda z obuwiem zaczęła się od realnych wymagań naszych pacjentów. Wychodząc naprzeciw ich wyzwaniom związanym z doborem obuwia w przypadku wielu schorzeń, takich jak haluksy, palce młotkowate czy asymetria długości kończyn, postanowiliśmy rozwinąć naszą ofertę. Dzięki współpracy z krajowymi producentami obuwia zdrowotnego oraz firmą PANACEUM projektujemy i oferujemy różnorodne modele butów ortopedycznych, klapki zdrowotne i sandały zdrowotne oraz buty dla cukrzyków.


Przejdź na stronę: https://rotulamed.pl/


Tytuł: Buty Dla Cukrzyków
URL: https://rotulamed.pl/
Dodano: 13 września 2023
Wyświetleń: 118
Słowa kluczowe: Buty Dla Cukrzyków, Klapki Zdrowotne, Obuwie Zdrowotne, Rotulamed, Sandały Zdrowotne
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *