Portfel Damski Skórzany

Sklep Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej jakości akcesoria, które mają za zadanie podnieść poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle eleganckim i klasycznymwyglądem. W asortymencie znajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w różnych rozmiarachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu ochrona RFID jest tak ważna? Większość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czekają na sposobność kradzieży, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieuczciwe persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W ofercie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możliwości zdalnego otwarcia auta. kolejnym atutem etui, jest bezbłędne zrobienie z wysokiej jakości surowca.

Hitem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która opracowana jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest też wytwornym częścią aranżacji domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Damski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 20 marca 2024
Wyświetleń: 156
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *