Tabletki Na Stawy Dla Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych na uwagę zasługuje preparat Sallivet, który jest polecany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest trudnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta domowe, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest również często spotykanym zaburzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wzmacnia organizm psa, niweluje bóle stawów. Z badań wiadomo, że aż 40% psów w wieku senioralnym zmaga się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
Preparat zwalczarównież zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do odbudowy chrząstki w stawach. W skład Sallivet wchodzi glukozamina w postaci wodorochlorku. Wspiera ona przyswajanie w organizmie psa i kota. Preparat usuwa także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Dodatkowo środek ten działa przeciwzapalnie, posiada działanie uspokajające i wzmacniaśluzówkę.
Sallivet to optymalna ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, problemy pęcherzowe i zapalenie spojówek. To także ochrona przed zakrzepicą, ponieważ preparat działa na rozrzedzenie krwi w organizmie psa i kota.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Tabletki Na Stawy Dla Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 3 stycznia 2021
Wyświetleń: 714
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *