Rzeźba

galeria sztuki Maya, prowadzona przez Maję Wolf, to miejsce, w którym zachwycający świat malarstwa i rzeźby absorbuje każdego odwiedzającego. Ta wybitna malarka tworzy obrazy, które przenoszą widza w fantastyczny świat, przemieniając rzeczywistość w wyjątkową sztukę. Galeria Maya, znajdująca się w centrum toruńskiej starówki, jest nie tylko miejscem prezentacji malarstwa, ale również miejscem spotkań dla entuzjastów sztuki zarówno z lokalnej społeczności, jak i z innych okolic.

Maja Wolf, urodzona 13 lutego 1981 roku w Grudziądzu, to nie tylko malarka, ale także właścicielka galerii artystycznej Maya, nauczycielka malarstwa i rysunku, marszandka oraz organizatorka wystaw i aukcji sztuki. Jej rozległe wykształcenie jako projektantki wnętrz i graficzki użytkowej, a także rola wychowawcy i instruktora, dodają głębi jej twórczości. Maja Wolf jest uczestniczką Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie od 2013 roku. W trakcie swojej dotychczasowej działalności artystycznej zdobyła osiem nagród w międzynarodowych konkursach malarskich, w tym dwie w renomowanym amerykańskim konkursie American Art Awards 2022 w kategorii Surrealizm, gdzie przewyższyła ponad 2000 artystów z ponad 70 krajów.

Galeria Maya, istnieje od 2009 roku i spotkasz tutaj nie tylko malarstwo. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Mai na temat mechanizmów rynku sztuki, ta galeria wyróżnia się wyjątkową jakością. Usytuowana w samym sercu toruńskiej starówki, stanowi doskonałe miejsce do prezentacji rozmaitych form sztuki zarówno dla lokalnych, jak i zagranicznych miłośników sztuki.


Przejdź na stronę: https://mayagaleria.com


Tytuł: Rzeźba
URL: https://mayagaleria.com
Dodano: 20 czerwca 2023
Wyświetleń: 229
Słowa kluczowe: Galeria Sztuki, Malarstwo, Obrazy, Rzeźba, Sztuka
Kategorie: Sztuka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *