Terapia Mbst

Choroby i urazy obejmujące układ kostno-stawowy wymagają specjalistycznych metod, które skoncentrowane są na zwalczaniu przyczyn i zmniejszaniu dolegliwości bólowych w trakcie trwania leczenia. Klinika Trigon Orthopedia oferuje pomoc w zwalczaniu zwyrodnień i kontuzji kostno-stawowych, w tym kontuzji kręgosłupa. W usługach kliniki znaleźć można małoinwazyjne leczenie kręgosłupa metodą discogel. Jest to żelowa endoproteza stosowana do niwelowania uwypukleń dysku międzykręgowego. Leczenie kręgosłupa przy pomocy discogel zmniejsza dolegliwości bólowe i znacząco wspomaga stawy międzykręgowe wpływając na zwiększenie wytrzymałości kręgów .

Klinika Trigon zapewnia pacjentom również kompleksową rehabilitację zawierającą takie metody jak terapia rezonansem magnetycznym czy terapia mbst. Są to środki służące zabezpieczeniu leczonego obszaru, które sprawiają, że rehabilitacja nie sprowadza się wyłącznie do walki ze skutkami kontuzji czy zwyrodnień, ale również obejmuje usunięcie przyczyn dolegliwości bólowych.


Przejdź na stronę: http://trigonorthopedia.pl/


Tytuł: Terapia Mbst
URL: http://trigonorthopedia.pl/
Dodano: 30 listopada 2020
Wyświetleń: 556
Słowa kluczowe: Discogel, Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel, Małoinwazyjne Leczenie Kręgosłupa Metodą Discogel, Terapia Mbst, Terapia Rezonansem Magnetycznym
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *