Portfel Damski Skórzany

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym sąwysokiej gatunku gadżety, które mają za zadanie unieść stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który oprócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle eleganckim i klasycznymdesignem. W asortymencie odnajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w odmiennych wielkościachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak istotna? mnogość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Złodzieje tylko czekają na możliwość rabunku, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W asortymencie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które efektywnieblokują przejęcie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możności bezprzewodowego otwarcia auta. Dodatkowym atutem etui, jest perfekcyjne zrobienie z wysokiej gatunku surowca.

Bestsellerem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która opracowana jest surowcem ekranizującym. Klatka ochrania przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest też wytwornym częścią wystroju wnętrza.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Damski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 15 czerwca 2022
Wyświetleń: 4646
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *