Orzeczenie Lekarskie

Prowadzenie biznesu w branży medycznej wymaga dokładnego katalogowania czynności i zabiegów. Poza ewidencją komputerową, zgodnie z regulacjami prawa i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są dokumenty w wersji papierowej, do których produkujemy doskonałej jakości kwestionariusze.

Podmawiamy do skorzystania z naszej oferty na druki medyczne, integralne ze standardami MZ. Dostępne w naszym sklepie druki, charakteryzują się permanentnym i wyraźnym drukiem, naniesionym na dobrej jakości papierze. Posiadamy w ofercie także formularz „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne miejsca na dane osobowe, typ przypadłości a także przypisy z pouczeniami, zgodnymi z dziś obowiązującym prawem. Także historia choroby, opisana na dostępnym w naszym sklepie  formularzu, będzie czytelna, trwała i prosta do skatalogowania.

Oferujemy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka zawiera 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie dokumentacji zdrowotnej gabinetów lekarskich oraz szpitali polecamy recepty personalizowane z gotowym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Orzeczenie Lekarskie
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 15 marca 2021
Wyświetleń: 334
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *