Musical Metro

Profesjonalna agencja artystyczna to grupa pasjonatów, którzy pełni są oryginalnych pomysłów, zapału i pragnienia pracy na rzecz ludzi pasjonujących się sztuką. Cechuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania kolejnych wyzwań, na które składa się organizacja koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak chociażby kultowego musicalu Metro, który zyskał niesłychany rozgłos w naszym kraju. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni, z radością uczestniczyli w serii różnych wydarzeń artystycznych. Od Państwa zależy organizowany przez nas scenariusz spotkań artystów z widzami. Jesteśmy elastyczni, chętnie rozmawiamy i dyskutujemy z Wami, mające związek ze zorganizowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od dawna jest Wasze zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w dziedzinie sztuki. Współpracujemy z licznymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Owocem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie całej Polski. Ten musical od 30 lat ciągle wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia w teatrze i wiele różnych wydarzeń, które umilą Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz wyłącznie najlepszych wydarzeń artystycznych, które są tym dla ducha i intelektu, czym żywność i woda dla ciała.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Musical Metro
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 1 grudnia 2021
Wyświetleń: 480
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *