Membrana Samoprzylepna

Hydroizolacja stanowi najlepszą ochronę dla różnych konstrukcji przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować poważne uszkodzenia. Nasza firma doskonali się w budowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które posłużą Państwu długie lata.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje ogromną trwałość nawet w bardzo trudnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Nie szkodzi środowisku naturalnemu, przez co uznawana jest jako rozwiązanie w pełni ekologiczne. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to kluczowy element każdej budowli. Od niego zależy bezpieczeństwo użytkowania każdego typu zabudowy.

EPDM to inaczej kauczuk syntetyczny. Posiada szereg cennych właściwości, takich jak: bardzo duża odporność na promieniowanie UV, ozon i zachowanie giętkości i elastyczności w najniższych temperaturach. Oferowany przez naszą firmę EPDM zawiera membranę samoprzylepną, która nie zesztywnieje wraz z upływem czasu.    

W naszej ofercie polecamy membrany EPDM przeciwwodne wykonane z kauczuku. Stanowią doskonałą ochronę dla dachów, balkonów, tarasów. Można je zamocować w sposób mechaniczny lub też przykleić do podłoża. Bardzo pomocna w procesie montażu jest też taśma dekarska. Jest ona najwygodniejszym sposobem na połączenie trudnych miejsc na dachu.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrana Samoprzylepna
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 17 sierpnia 2021
Wyświetleń: 63
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *