Maty Grzewcze

ogrzewanie folią grzewczą jest innowacyjnym rozwiązaniem mogącym wspomóc lub zastąpić tradycyjne metody ogrzewania, a także zostać zamontowane niemal w każdym domu. panele grzewcze dostępne w naszym sklepie złożone są z trzech części: folii PET wzbogaconej o pełniące rolę przewodnika prądu elektrody z taśmy miedzianej, grafitu nadrukowanego na folię oraz pasty ze srebra na folii, zabezpieczającej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o szerokości od 25 do 100 cm, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego pomieszczenia. W przypadkach, gdy potrzebny jest nietypowa wielkość lub montaż na ścianie, doskonałym wyborem jest właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, to jedno z innowacyjnych zastosowań tego rodzaju produktu. Dysponujemy również gotowymi do montażu panelami w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Oferowane przez nas maty pozwalają łatwo zainstalować ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono na popularności jako metoda bezpieczna, łatwa w montażu oraz możliwa do zamontowania nawet w już istniejących budynkach, nawet w trakcie stosunkowo małego remontu. Ponadto urządzenia te cechuje wysoka szczelność, a wilgoć nie powoduje zakłócenia procesu ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Maty Grzewcze
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 20 grudnia 2020
Wyświetleń: 570
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *