Farby Do Włosów Bez Ppd

Farbowanie włosów pozwala odświeżyć fryzurę i nadać jej zupełnie nowego charakteru. Niestety, większość farb do włosów zawiera utrwalacze i barwniki, które wpływają na niszczenie struktury włosa. Alternatywą dla powszechnie dostępnych produktów są naturalne farby do włosów, których skład opiera się o substancje nieinwazyjne .
farby do włosów bez amoniaku oraz innych aktywnych chemicznie składników znaleźć można na stronie www.naturalnefarby.pl. Strona oferuje produkty bazujące na naturalnych składnikach znajdujących się m.in. w roślinach. W ofercie znaleźć można ziołowe farby do włosów, szampony, odżywki, oraz naturalne wyroby służące do pielęgnacji całego ciała. Sklep internetowy posiada farby do włosów bez ppd (p-Fenylenodiamina), czyli barwnika wykazującego silne działanie uczulające. Farby marki sanotint opierają się na barwnikach, które nie wywołują reakcji alergicznych i są łagodne dla struktury włosów oraz skóry głowy.
Sklep oferuje użytkownikom szereg udogodnień, takich jak darmowa wysyłka, zwrot kosztów w określonych przypadkach oraz obsługa całodobowa.


Przejdź na stronę: https://naturalnefarby.pl/


Tytuł: Farby Do Włosów Bez Ppd
URL: https://naturalnefarby.pl/
Dodano: 27 grudnia 2020
Wyświetleń: 85
Słowa kluczowe: Farby Do Włosów Bez Amoniaku, Farby Do Włosów Bez Ppd, Naturalne Farby Do Włosów, Sanotint, Ziołowe Farby Do Włosów
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *