Czyszczenie Wykładzin Wrocław

Nasza firma z WrocławiaPierz Dywan oferuje klientom pranie i czyszczenie dywanów wrocław. W szerokiej gamie usług realizowanych dla Państwa jest nie tylko pranie dywanów wrocław, ale i czyszczenie wykładzin wrocław. Pierz Dywan opiera swoją działalność wyłącznie na doskonałych maszynach do prania, dzięki którym Wasze dywany i wykładziny uzyskują pierwotny czar i przejrzystą czystość. Doskonałe efekty pracy uzyskujemy za pomocą ośmioetapowego procesu prania, który gruntownie wyczyści każdy dywan i wykładzinę. pranie dywanów wełnianych wrocław to także nasza dziedzina działalności. Nasze prace czyszcząco-piorące obejmują również eliminację roztoczy, impregnację, ozonowanie wykładzin maksymalne redukowanie nieprzyjemnego zapachu, sierści która pozostała po zwierzakach domowych, np. kocie oraz włosów. Robimy również na życzenie klienta obszywanie i przycinanie dywanu. U nas podejmujemy się także ręcznego prania dywanów orientalnych. Nasi pracownicy świetnie wiedzą, że tylko ręczne pranie może przywrócić im dawny blask.
Czyszczenie i pranie wykładzin wrocław to godna zaufania firma która oferuje najwyższą jakość świadczonych usług czyszcząco-piorących. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdą nas Państwo we Wrocławiu na ul. Kiełczowskiej 62.


Przejdź na stronę: https://www.pierzdywan.pl/


Tytuł: Czyszczenie Wykładzin Wrocław
URL: https://www.pierzdywan.pl/
Dodano: 23 grudnia 2020
Wyświetleń: 31
Słowa kluczowe: Czyszczenie Dywanów Wrocław, Czyszczenie Wykładzin Wrocław, Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław, Pranie Dywanów Wrocław, Pranie Wykładzin Wrocław
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *