Bezpieczeństwo Produkcji

Grupa Troax od wielu lat zajmuje się produkcją wygrodzeń bezpieczeństwa. Od ponad pół wieku ten potentat rynkowy troszczy się o bezpieczeństwo produkcji w zakładach przemysłowych. Grupa zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, posiadających wszystkie niezbędne kwalifikacji do pracy w procesie związanym z produkcją. Mimo że Troax działa w branży techniczno-produkcyjnej, pracownikom na każdym etapie pracy przyświeca idea – Człowiek jest najważniejszy. Takie nastawienie usprawnia wszystkie procesy produkcyjne na etapach projektu, produkcji i montażu. Obsługujemy wiele linii produkcyjnych w kraju i na świecie. Prowadzimy audyt maszyn za pomocą specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do profesjonalnej kontroli urządzeń.

Codziennie doradzamy naszym współpracownikom, aby zawsze mieli na uwadze dostosowanie procesów produkcji do norm ISO. Znajomość zasad bezpieczeństwa produkcyjnego ułatwia przestrzeganie dyrektywy maszynowej. Normy pomagają przy szacowaniu poziomu ryzyka. Bez rzetelnej oceny ryzyka nie można mówić o bezpiecznym produkcie końcowym, będącym efektem wielowymiarowego procesu produkcji.

Wielu naszych nowych i stałych klientów zainteresowanych jest analizami związanymi z ryzykiem. Zlecają nam ocenę i wykonanie audytu maszyn już na etapie planowania inwestycji przemysłowej. Korzystamy z porad najlepszych ekspertów, dzięki czemu mamy pewność, że podejmowane przez nas działania są profesjonalne i miarodajne. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznej produkcji, nadaniu CE, wykonaniu audytu maszyn i rzetelnej ocenie ryzyka w produkcji, macie tylko jeden wybór – błyskawiczny kontakt z Grupą Troax.


Przejdź na stronę: https://www.safetyfirstacademy.pl/


Tytuł: Bezpieczeństwo Produkcji
URL: https://www.safetyfirstacademy.pl/
Dodano: 26 listopada 2021
Wyświetleń: 173
Słowa kluczowe: Audyt Maszyn, Bezpieczeństwo Produkcji, Dyrektywa Maszynowa, Nadanie Ce, Ocena Ryzyka
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *